تعويض پنجره قديمي با پنجره دوجداره,هزينه تعويض پنجره قديمي با دوتعويض پنجره قديمي با پنجره دوجداره UPVC روش آسان، سريع و به صرفه براي بازسازي خانه محسوب مي شود و مزاياي فراواني دارد.


اين روش در بسياري از موارد به آهنکشي نيازي ندارد و همان شاسي قديمي قابل استفاده براي پنجره UPVC جديد است.


پنجره هاي قديمي معايب فراواني داشته و از نظر ظاهري و عايق مناسب نيستند.


براي نوسازي پنجره قديمي عايق صدا، سرما و گرما خواهيد داشت و براي جلوگيري از ورود ات نيز مي توان از انواع توري ثابت يا پليسه اي هنگام تعويض استفاده کرد.


عايق بندي ساختمان بسيار مورد توجه  افراد است و با نوسازي پنجره و نصب پنجره دوجداره upvc ، مانع  ورود و خروج سرما، گرما و همچنين ريزگردها و آلودگي هاي صوتي خواهد شد.


پنجره دوجداره معايب پنجره قديمي را پوشش داده و پس از تعويض پنجره  دماي محيط تنظيم شده و علاوه بر کاهش هزينه هاي مصرف انرژي، از مزاياي بي نظير پنجره هاي UPVC و آلومينيوم استفاده خواهيد کرد.


پنجره دوجدارهروش نصب پنجره دوجداره بجاي پنجره قديمي


براي جايگزين کردن پنجره قديمي با پنجره دوجداره مي توانيد از دو نوع پنجره يو پي وي سي يا پنجره دوجداره آلومينيومي استفاده کنيد. پنجره دوجداره upvc يا آلومينيوم تفاوت زيادي ندارد ولي داراي اهميت فوق العاده اي است، به ويژه اينکه بدون تخريب و دردسرهاي بنايي انجام پذير است.


براي انجام تعويض پنجره قديمي بدون تخريب، بايد فريمي که از پنجره قديمي به ديوار متصل است را برش داد که پس از آن روي ديوار يک فريم و يک فضاي کاملا خالي خواهيد داشت.


پنجره دوجداره upvc تا ميزان 100 درصد در مقابل آب باران، گرد و غبار، 70 درصد در مقابل سر و صدا ، سرما و گرما عايق خواهد شد. پنجره دوجداره يو پي وي سي به طور کامل مانع سر و صدا و سرما و گرما نخواهد بود اما تا حدود زيادي از اين عوامل جلوگيري مي کند.


براي محاسبه قيمت پنجره دوجداره بايد ابعاد، نقشه، تعداد بازشو، تعداد و سايز کتيبه ها، نوع پروفيل upvc، نوع رنگ آميزي يا لمينت طرح چوب پروفيل يو پي وي سي، رنگ شيشه دوجداره يا سه جداره، سکوريت يا لمينت بودن شيشه را در نظر گرفت.


تعويض پنجره قديمي با پنجره دوجداره


4نکته اساسي و مهم در خريد پنجره دوجداره استاندارد:


1-طراحي استاندارد پنجره دوجداره


2-اندازه گيري دقيق و انتخاب نوع پروفيل يو پي وي سي جهت پنجره دوجداره


3-توليد استاندارد شيشه و پنجره دوجداره


4-نصب استاندارد پنجره دوجداره


براي تعويض پنجره قديمي عرض و ارتفاع پنجره هاي خود را اندازه گيري نموده، سپس از طريق تماس با کارشناسان فروش از قيمت اوليه پنجره هاي خود مطلع گرديد. با تعويض پنجره هاي قديمي با پنجره هاي يو پي وي سي 50 درصد در هزينه هاي مربوط به انرژي صرفه جويي کرده ايد. پنجره دوجداره عايق يو پي وي سي مانند قلکي است که علاوه بر اينکه هزينه خريد خود را جبران ميکند، پس اندازي است که از کاهش هزينه هاي مربوط به گاز مصرفي بدست مي آيد.


آيا تعويض پنجره قديمي با پنجره دوجداره کار دشواري است؟


ساختمان‌هايي که پنجره‌ قديمي دارند، اغلب از نظر تهويه و عايق بودن براي سرما يا گرما دچار مشکل هستند. معمولا اکثر افراد براي تعويض پنجره، اين تصور را دارند، که بايد همه خانه را به هم بريزند، اطراف پنجره را تخريب کنند، پنجره قديمي را با ريخت و پاش‌هاي زياد از جا درآورند، در نهايت پنجره جديد را نصب کنند و بساط گچ و سيمان و رنگ را براي بازسازي اطراف پنجره آماده کنند. همين تصور باعث مي‌شود که خيلي از اين افراد براي تعويض پنجره‌هاي قديمي خود اقدام نکنند و با منصرف شدن از اين کار، خودشان را از مزاياي پنجره‌ دوجداره UPVC محروم کنند.


مراحل تعويض پنجره قديمي با پنجره دوجداره


اکنون اگر تصميم گرفته‌ايد که پنجره قديمي خانه يا محل کار خود را تعويض کنيد و به جاي آن يک پنجره دوجداره UPVC زيبا و کاربردي نصب کنيد،‌ بهتر است در قدم اول با يک مشاور متخصص و قابل اعتماد در زمينه ساخت و نصب پنجره‌هاي دوجداره يو پي وي سي ارتباط برقرار کنيد. همکاران متخصص، با تجربه و با سابقه ما در آپند آماده ارائه مشاوره در خصوص تعويض پنجره‌هاي قديمي با پنجره‌هاي جديد و پاسخ به سوالات شما هستند.


پس از دريافت مشاوره و قطعي کردن تصميم خود براي نصب پنجره دوجداره جديد،‌ مدل مورد نظرتان را سفارش مي‌دهيد و کارشناسان متخصص به محلي که قرار است پنجره‌هاي آن تعويض شود، مراجعه مي‌کنند. ساخت پنجره شما از اندازه‌گيري دقيق ابعاد پنجره‌ها توسط افراد متخصص آغاز مي‌شود.


پس از مرحله اندازه‌گيري،‌ پنجره دوجداره مورد نظر شما توسط شرکت سازنده، ساخته و آماده نصب مي‌شود. هنگامي که پنجره‌ها آماده شدند، متخصصين نصب براي تحويل و نصب پنجره‌ها به منزل يا محل کارتان مراجعه خواهند کرد. البته اين کار با هماهنگي قبلي انجام مي‌گيرد،‌ زيرا نصب پنجره‌ها بسته به تعداد و ابعاد آن‌ها چند ساعت زمان لازم است.


تعويض پنجره قديمي با پنجره يو پي وي سي


پنجره‌هاي قديمي بدون هرگونه تخريب تعويض مي‌شود


تعويض پنجره‌هاي قديمي با پنجره دوجداره UPVC جديد، نياز به هيچ گونه تخريبي ندارد و يکي از ساده‌ترين عمليات ساختماني به شمار مي‌رود. براي تعويض پنجره‌ها هيچ گونه مواد و مصالح ساختماني لازم نيست و تنها بايد، پرده‌ها را باز کنيد، اطراف هر پنجره را تا دو متر از لوازم خانه خالي کنيد و روي مبلمان را با پارچه‌اي بپوشانيد تا جابه‌جا و باز و نصب کردن پنجره‌ها آسيبي به لوازم شما نرساند و باعث کثيف شدن آن‌ها نشود.


در آغاز کار عملياتي نصب، ابتدا تمام ستون‌هاي افقي و عمودي قاب پنجره قديمي با استفاده از فرز مخصوص بريده مي‌شود و تنها فريم محيطي پنجره قديمي داخل ديوار باقي مي‌ماند. سپس پنجره‌هاي جديد دوجداره يو پي وي سي روي اين قاب با استفاده از پيچ‌هاي محکم نصب مي‌شود. معمولا پس از اتمام کار، فريم محيطي پنجره قديمي به هيچ عنوان ديده نمي‌شود.


پس از نصب پنجره‌ها،‌ دور تا دور آن‌ها با استفاده از فوم و چسب مخصوص، آب‌بندي و عايق‌بندي مي‌شود. حالا نوبت نصب شيشه‌هاي دوجداره است و پس از آن ديگر کار تمام مي‌شود. معمولا نصاب‌ها در انتها براي رگلاژ پنجره اقدام مي‌کنند، اما حواستان باشد؛ اگر فراموش کردند حتما انجام اين کار را در پايان نصب از آن‌ها درخواست کنيد.


تعويض پنجره قديمي با پنجره دوجداره چقدر هزينه دارد؟


پنجره‌هاي دوجداره UPVC قيمت‌هاي متفاوتي دارند.


قيمت پنجره دوجداره بسته به برند و نوع آن‌ها مختلف است.


دقت کنيد که اگر تصميم به خريد پنجره‌هاي دوجداره با برندهاي غير ايراني باشيد، قيمت‌ها به دلار وابسته است و در نتيجه بالا و پايين رفتن نرخ کشوري دلار کاملا روي قيمت پنجره‌هاي جديد موثر است و به همين دليل ممکن است هزينه تعويض پنجره قديمي با دوجداره با برنامه ريزي هاي شما متفاوت باشد.


قيمت پنجره‌هاي دوجداره به جنس پروفيل، نوع يراق‌آلاتي که در آن‌ها استفاده مي‌شود، ابعاد پنجره، رنگي بودن يا نبودن پنجره و نوع شيشه آن بستگي دارد. بنابراين براي اطلاع دقيق از قيمت‌ خريد و نصب پنجره‌هاي دوجداره بهتر است به قيمت‌هاي اعلام شده در سايت‌هاي مختلف اتکا نکنيد و با شرکتي معتبر تماس بگيريد. يکتاوين در اين زمينه، همواره آماده ارائه مشاوره به شما خواهد بود.
مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی و ادامه این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: پنجره ,دوجداره ,قديمي ,تعويض ,پنجره‌هاي ,upvc ,پنجره دوجداره ,پنجره قديمي ,تعويض پنجره ,دوجداره upvc ,پنجره‌هاي قديمي ,تعويض پنجره قديمي ,محيطي پنجره قديمي ,هزينه تعويض پنجره ,فريم محيطي پنجره
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

محصولات نقره و انگشتر کوچ بلاگـ-وبلاگ کوچ نهارجان- جادوگر شرقی مواد اوليه غذايي خواب آلود اوالوگ adrianA املاک بوستانی تعمیرات لوازم برقی جالب انگيز