پنجره هافمن,توليد کننده پنجره upvc هافمن,قيمت پنجره دوجداره هافم


پنجره هافمن: در مورد پروفيل هاي UPVC ساخته شده توسط شرکت هافمن بايد اين موضوع را در نظر گرفت که با بررسي و آناليز هاي صورت گرفته توسط کارشناسان سطح بالا از ابعاد مختلف و هم چنين با در نظر گرفتن نظرسنجي هاي ارائه شده از مصرف کنندگان پنجره هافمن از نظر عدم مشکل درتغيير رنگ پروفيل پنجره دوجداره و هم چنين عدم تغيير شکل پروفيل هافمن، ميزان مقاومت اين نوع پروفيل در شرايط آب و هوايي متفاوت و در کل کيفيت بالاي آن، و همچنين از نظر قيمت، هزينه قابل رقابت آن با ساير برندهاي اين صنعت، پروفيل اين شرکت، توانسته است رتبه دوم در بين با کيفيت ترين و بهترين پروفيل هاي مصرفي در صنعت پنجره دوجداره در ايران را به خود تخصيص دهد.


پنجره دوجداره هافمن


چندين سال است که پنجره هاي دوجداره محبوبيت زيادي را در صنعت درب و پنجره پيدا کرده اند.


به همين دليل توليدکنندگان زيادي به سمت توليد دروپنجره هاي دوجداره رفته اند.


برند هافمن يکي از معروف ترين توليدکنندگان اين صنعت به شمار مي رود.


ويژگي هاي منحصر به فرد هافمن باعث شده است که اين برند يکي از معروف ترين برندهاي پنجره دو جداره باشد. پنجره هافمن در سال 1386 با استفاده از افراد متخصص فعاليت خود را در زمينه ساخت و توليد پروفيل يو پي وي سي شروع کرد. توليد با کيفيت محصولات اين شرکت باعث شده است که هافمن يکي از شناخته شده ترين شرکت ها در زمينه توليد دروپنجره دوجداره گردد.


پنجره هافمن


 


کيفيت پنجره هافمن


بدنه پنجره دوجداره از مشتقات نفتي توليد مي گردد به همين دليل اين نوع پنجره ها برخلاف پنجره هاي قديمي به استفاده از پروفيل upvc باعث مقاومت آن ها در برابر رطوبت و باد و باران شده است. با گذشت زمان آثار پوسيدگي و زنگ زدگي در آن ها پديدار نخواهد شد. هرچه در توليد پنجره از پروفيل بيشتري استفاده شود، کيفيت بالاتري خواهند داشت. هافمن با توليد پروفيل هاي با کيفيت و استفاده از آنها در پنجره دوجداره هافمن موفق به توليد پنجره دوجداره باکيفيت و مرغوب شده است. اين موضوع يکي از دلايل محبوبيت اين برند است. از ديگر موارد مي توان به بکار بردن شيشه هاي استاندارد و باکيفيت و يراق آلات مرغوب و با کيفيت اشاره کرد.


قيمت پنجره دوجداره HOFMANN


قيمت پنجره هافمن، با توجه به کيفيت مواد و متريال هاي استفاده شده در آن براي توليد پنجره هاي دوجداره، استفاده از استانداردهاي ضروري براي ساخت و همچنين روش ها و مراحل ساخت آن مشخص مي گردد. همچنين بايد اين نکته را در نظر داشته باشيد که قيمت پروفيل ها بر اساس متر طول و متر مربع مشخص مي گردد. بنابراين براي آگاهي از  قيمت نهايي پنجره هاي دوجداره ساخته شده با پروفيل هاي هافمن ، اول بايد ابعاد درب و پنجره مورد نياز خود را به طور دقيق اندازه گيري کنيد، زيرا بدون دانستن ابعاد دقيق، تعداد بازشوهاي پنجره، نوع و تعداد يراق آلات مصرفي و … نمي توان قيمت پنجره دوجداره را مشخص کرد. با اين حال، شما مي‌توانيد در اينجا استعلام قيمت درب و پنجره دو جداره را گرفته و در صورت نياز با کارشناسان ما تماس بگيريد.


 


پنجره upvc هافمن


 


پنجره upvc هافمن


با وجود آلودگي هاي ناشي از دود ماشين ها و آلاينده ها و همچنين گرد و غبار مخصوصا در محيط هاي بياباني، پنجره هاي دوجداره انتخاب خوبي براي منازل شما مي باشند. همچنين استفاده از پنجره هاي دوجداره هافمن باعث مي شوند که هنگام شست و شوي ساختمان و پنجره ها، همچنين در هنگام بارندگي هاي شديد، آب به داخل ساختمان نفوذ نکند.


از ديگر مزاياي استفاده از پنجره دوجداره هافمن ، اين است که ات موذي نيز نمي توانند از طريق درب و پنجره ها وارد منزل گردند. همچنين با وجود خيابان هاي شلوغ و پر رفت و آمد و سرو صداي ناشي از بوق ماشين ها استفاده از شيشه هاي دوجداره و سه جداره در پنجره هاي UPVC و استفاده از چندين درزگير لاستيکي در ساختار پيچيده پروفيل، و وجود فضاهاي خالي در ميان پروفيلهاي UPVC علاوه بر سبک تر کردن وزن پنجره ها باعث مي گردد پروفيل پنجره عايق بهتري باشد و از ورود صداهاي محيط خارج مانند صداي اتومبيل ها به فضاي داخلي جلوگيري شود.


قيمت پنجره هافمن


 


نحوه محاسبه قيمت پنجره HOFMANN


براي مشخص کردن قيمت پنجره دوجداره بايد موارد زير را در نظر گرفت :


مقدار پروفيل مصرف شده: هر چقدر مقدار پروفيل بيشتري استفاده شود هزينه پنجره دوجداره هم افزايش مي يابد.


نوع يراق آلات استفاده شده : با توجه به مدل پنجره  دوجداره  و تعداد باز شو ها نوع و تعداد يراق آلات بکار رفته نيز متفاوت است.


ابعاد پنجره :


ابعاد پنجره برحسب متر مربع محاسبه شده و در قيمت پنجره تاثير گذار است.


نوع شيشه دوجداره بکار رفته:


در توليد پنجره هاي دوجداره هافمن از شيشه هاي دوجداره استاندارد استفاده مي شود.


فريم پنجره UPVC دوجداره پروفيل هافمن در اين نوع پروفيل ارتفاع ديواره خارجي 62 ميليمتر و ارتفاع ديواره داخلي 42 ميليمتر مي باشد. عرض پروفيل فريم پنجره دوجداره UPVC هافمن 60 ميليمتر و اين پروفيل 4 کاناله بوده و داراي ضخامت شيشه خور 24 ميليمتري است، در اين نوع پروفيل يو پي وي سي هافمن محل استقرار گالوانيزه به ارتفاع 23 ميليمتر و عرض 32 ميليمتر مي باشد.


پروفيل پنجره دوجداره UPVC هافمن


پروفيل پنجره UPVC HOFMANN داراي ويژگي هاي قابل توجهي مانند تنوع رنگي بالا، اندازه هاي مختلف، دوام و ماندگاري بالا، مناسب براي هر نوع آب و هوا و استحکام زياد مي باشد. پروفيل پنجره UPVC  هافمن طوري توليد شده که دچار مشکل تغيير فرم و رنگ پروفيل  نشود، ميزان مقاومت در شرايط آب و هوايي مختلف و مقبوليت از نظر مشتري داشته و همچنين تراز قيمتي و کيفي مناسبي دارد. پروفيل پنجره UPVC  هافمن موفق به کسب امتياز 36 از 40 امتياز کل از نظر کارشناسان، توليد کنندگان و مصرف کنندگان در رتبه دوم مرغوب ترين پروفيل مصرفي قرار دارد.


شرکت يکتاوين توليد کننده پنجره upvc با بهترين قيمت در خدمت شما مشتريان عزيز مي باشد.


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی و ادامه این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: پنجره ,پروفيل ,دوجداره ,هافمن ,توليد ,استفاده ,پنجره دوجداره ,قيمت پنجره ,پنجره upvc ,پروفيل پنجره ,پنجره هافمن ,قيمت پنجره دوجداره ,باشد پروفيل پنجره ,توليد کننده پنجره ,پنجره دوجداره هافمن
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

صد تو اینتن سوشال پاکت قهوه مطالب جالب و خواندني سامانه پیام کوتاه ،سامانه پیام کوتاه رایگان ،نمایندگی سامانه پیام کوتاه *** نـذر آقـا *** آزمون ها و مقالات برتر ISI صنعت نمايندگي رسمي فروش و خدمات پس از فروش myfargo mrashpaz